Pristavenie kontajnerov a odvoz železného odpadu

Na odvoz železného šrotu vám pristavíme kontajner na kovy. Zabezpečíme dovezenie kontajnera až k vám, jeho nakládku aj odvoz. Pristavenie veľkokapacitných kontajnerov poskytujeme v Trnave, Nitre, Hlohovci, Leopoldove, Piešťanoch a ich okolí.

Prenájom kontajnerov na kovový odpad

Naša zberňa surovín zabezpečuje zber, prepravu a likvidáciu železného odpadu. O výkup druhotných surovín sa postaráme vrátane ich prepravy do našej prevádzky. Pokiaľ máte väčšie množstvo kovového odpadu, môžete si objednať pristavenie veľkokapacitných kontajnerov. Zbaviť sa odpadu ešte nikdy nebolo ľahšie.

Vyberte si čas a miesto

Prenájom kontajnerov na zber železa využijú firmy, súkromné osoby aj obce. Pristavenie kontajnera vykonáme vo vami určenom čase. Splníme tiež vaše požiadavky na jeho objem, bezpečné uloženie a odvoz železa. Na miesto ho privezieme výkonným nosičom kontajnerov. Na pristavenie kontajnera a jeho opätovné naloženie je toto vozidlo vybavené hydraulickou rukou.

Odvoz železa bez starostí

Zbavíme vás kovového odpadu bez starostí o jeho nakládku a odvoz.

Individuálny prístup k zákazníkovi

Prispôsobíme sa vašim potrebám. Vyhovieme vašim požiadavkám na odvoz železa z vami určeného miesta vo vopred dohodnutom čase.

Prenájom kontajnerov

Potrebujete viac času? Kontajner na kovy si môžete prenajať na akýkoľvek čas. Pristavenie kontajnera naplánujeme podľa vašich potrieb.

Moderná technika

Pristavenie veľkokapacitných kontajnerov zabezpečujeme modernými vozidlami, ktoré majú potrebné technické vybavenie.

Bezpečnosť nakládky aj prepravy

Môžete sa plne spoľahnúť na dodržanie bezpečnostných predpisov pri zbere aj likvidácii odpadu.