Pravidelný zvoz železného odpadu z firiem, obcí či škôl

Produkujete pravidelne železný odpad? O jeho odvoz sa nemusíte starať sami. Ponúkame prenájom kontajnerov a odvoz železa v intervaloch podľa vašich potrieb.

Pravidelný odvoz železného šrotu

O pravidelný odvoz železného šrotu sa postaráme v Nitre, Hlohovci, Leopoldove, Trnave, Piešťanoch a okolí. Prenájom kontajnerov poskytujeme pre firmy, školy aj štátne inštitúcie.

Kontajner na kovy dopravíme na vašu adresu, kde ho môžete mať pristavený po celú dobu používania. Odvoz železa ponúkame vrátane dohodnutia časového harmonogramu tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Naša spoločnosť zabezpečuje zber železa pomocou modernej techniky. Na odvoz železného šrotu používame reťazový a hákový nosič kontajnerov s hydraulickou rukou. Počas nakladania a odvozu železa dbáme o dodržiavanie bezpečnostných predpisov. Kontajner na kovy je počas cesty pevne ukotvený na vozidle, obsluhu vykonáva len zaškolený personál.

Odvoz železa bez starostí

Šrotovisko, ktoré sa postará o váš kovový odpad vrátane odvozu.

Pre akékoľvek množstvo šrotu

Naša prevádzka pre vás zabezpečí odvoz železného šrotu v akomkoľvek množstve po neobmedzene dlhý čas.

Kontajner na kovy vo vašej prevádzke

Kontajner na kovy pristavíme na vami zadanú adresu. Službu si môžu objednať súkromné osoby, podnikatelia, školy aj obce.

Nemusíte nikam chodiť

Stačí len zavolať, dohodnúť si termín a objednať si prenájom kontajnerov. O odvoz železa sa postaráme za vás.

Bezpečný odvoz železného šrotu

Na výkup druhotných surovín disponujeme potrebnou manipulačnou technikou aj vozidlami. Obsluhu vykonávajú odborne vyškolení pracovníci.